Банківський брейн-батл: фінансова вікторина

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва 20 травня було організовано фінансову вікторину з нагоди Дня банківського працівника. Цей захід став важливою подією як для студентів, так і для викладачів, створивши чудову можливість для поглиблення знань у сфері фінансів та банківської справи, а також для розвитку професійних навичок. Було наголошено на важливості банківської професії і відзначено значний внесок банківських працівників у стабільність і розвиток економіки країни.

Участь у вікторині взяли студенти різних курсів, які були розділені на команди. Кожна команда мала свого капітана і складалася з 4-5 осіб. Завдання вікторини включали питання з теорії фінансів і банківської справи, а також практичні кейси, що вимагали аналітичного підходу та швидкого прийняття рішень.

Захід складався з кількох раундів. Перший – теоретичний: у ньому учасникам пропонували відповісти на питання з фінансової теорії та банківської діяльності. Питання були різного рівня складності, що дозволило оцінити глибину знань студентів.

Другий раунд був практичним, у ньому команди отримали ситуаційні завдання, пов’язані з реальними банківськими операціями та фінансовими рішеннями. Це дало можливість студентам застосувати теоретичні знання на практиці.

Третій раунд був проведений у формі бліц-турніру. Кожна команда відповідала на серію швидких питань за обмежений час, що вимагало оперативності та злагодженості у роботі всіх учасників.

Під час оцінки враховували як правильність відповідей, так і аргументованість та логічність викладених думок.

Фінансова вікторина продемонструвала високий рівень підготовки студентів та їхню готовність до майбутньої професійної діяльності, а також підкреслила важливість таких заходів для розвитку освітнього процесу та професійних компетентностей.

Наталія БОНДАРЕНКО, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування