Біг заради Перемоги

04 червня колектив науково-педагогічних працівників кафедри фінансів, банківської справи та страхування і студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Уманського національного університету садівництва долучився до загальноуніверситетської акції «Біг до перемоги для підтримки ЗСУ», що відбулась на території університету та була зорганізована Радою студентського самоврядування УНУС та кафедрою фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін.

Забіг мав благодійну мету – учасники активно долучились до збору коштів для придбання необхідних речей нашим захисникам.

Таким чином, співробітники кафедри та студентська молодь внесли свій внесок у ПЕРЕМОГУ, здійснюючи добрі справи!

Колектив науково-педагогічних працівників й студентів кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС