Бути у відносинах – це тримати динамічну рівновагу на 2-колісному велосипеді

28 лютого практичним психологом Уманського національного університету садівництва Валентиною МАЗУРЕНКО була організована онлайн-зустріч для здобувачів вищої освіти та викладачів на тему «Психологія стосунків», аби вкотре нагадати, що гармонійні стосунки – це система взаємопов’язаних елементів.

Валентина Дмитрівна порекомендувала прочитати книгу Гарі Чепмена «5 мов любові», в якій автор підкреслює, що кожен із нас має свої потреби у коханні, і наша мова любові може відрізнятися від мові любові нашого партнера. Головне, щоб ми розуміли: якщо партнер відносно нас проявляє себе не так, як ми цього хочемо, то це його власний стиль вираження почуттів.

Наприкінці Валентина Дмитрівна наголосила: казати про те, що не влаштовує, варто через слова любові, а не докір. Також не варто забувати, що лише ми творці свого  життя та майбутнього !

Дякуємо Валентині МАЗУРЕНКО за корисну інформацію!

Катерина ЗАЯРНА, студентка 11-ф групи