Дбаємо про майбутнє вже сьогодні

24 лютого викладачі та студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь у семінарі «Працевлаштування молоді при сприянні служби зайнятості».

Доповідач, директор Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василь Скрипник, надав розгорнуту інформацію учасникам семінару про роботу служби зайнятості та про ринок праці Черкаської області, а також описав актуальні вимоги потенційних роботодавців. Окремо Василь Федорович зупинився на розгляді затребуваних професій Черкащини й існуючих диспропорціях на ринку праці.

Студенти отримали консультацію стосовно реалій та періоду працевлаштування після завершення навчання, допомоги по безробіттю, особливостей складання власного резюме та мали можливість дізнатись про інтернет-платформу служби зайнятості «Профорієнтація та розвиток кар’єри» (http://profi.dcz.gov.ua/).

Дякуючи Василю Федоровичу, учасники семінару були зорієнтовані в особливостях розвитку та потребах ринку праці.