Дистанційний освітній марафон триває!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва продовжує активно працювати над наданням якісних освітніх послуг у ритмі дистанційного навчання.

Усі викладачі кафедри співпрацюють зі студентами на онлайн платформах і в додатках. Однак потреба у живому спілкуванні зростає щодня, тож доцентом кафедри Богданом Гузаром для групи 41-ф було проведено дистанційне заняття з навчальної дисципліни «Бюджетна система». Під час віртуальної зустрічі відбулося обговорення теми «Система доходів і видатків державного і місцевого бюджетів». На занятті студенти мали змогу проаналізувати структуру доходів бюджетів за каналами надходжень, а також опрацювати бюджетну класифікацію видатків.

Плідна й активна робота надихнула учасників, тож ними було узгоджено подальший перебіг проведення занять в дистанційному режимі.