Дуальна освіта фінансистів: вдалий старт

У рамках підписаних угод між Уманським національним університетом садівництва та групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (зокрема, ТОВ «Захід-Агро МХП»; ТОВ «МХ «МХП-Агрокряж»; ПАТ «Зернопродукт МХП» та Відокремленим підрозділ ПАТ «МХП» Сервісний центр «Фінанси») (https://www.udau.edu.ua/ua/news/pidpisano-dogovori-pro-praktichnu-realizaciyu-dualnoi-osviti-z-grupoyu-kompanij-pat-mironivskij-hliboprodukt.html) 22 лютого здобувачка вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, яка навчається за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Ірина КОЦУРЕНКО (21-ф група) розпочала практичну реалізацію дульної форми навчання в рамках Відокремленого підрозділу ПАТ «МХП» СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «ФІНАНСИ».

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вдячний керівництву університету та групі компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» загалом та ПАТ «МХП» СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «ФІНАНСИ» зокрема за надану можливість реалізації дуальної форми освіти, а студенці зичить успіхів і наполегливості!