Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !

Дорогі друзі!

От і збіг яскравим виром подій 2021 рік. Ми щиро вдячні всім - спільноті Уманського національного університету садівництва, роботодавцям, випускникам, студентам, абітурієнтам - за ці 365 днів, проведених разом. Кожен з вас зробив свій внесок у розвиток кафедри, у формування нашого погляду на майбутнє, у поштовх до розвитку у моменті буття. І нині, на порозі року 2022, ми впевнено дивимося вперед, адже відчуваємо підтримку кожного з вас.

Тож хай Новий рік принесе всім нам лише приємні несподіванки, втілення мрій і задумів і, звісно, радість у кожному дні! Хай постійним супутником кожного стане натхнення, породжене світлими думками під мирним небом рідної країни! Зичимо всім щедрот долі, мудрості вчинків, ясності та прогресивності думок і гармонії навколо!

З Новим роком!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування