Екологія регіону – відповідальність кожного

«Екологія регіону – відповідальність кожного» – під такою назвою ініціативна група науково-дослідної лабораторії «Соціальні ініціативи» провела навчальний семінар для студентської молоді Уманського національного університету садівництва.

Під час другого дня доповідачами стали викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування. Доповіді на актуальні теми зацікавили слухачів і викликали жваву дискусію в аудиторії.

Так, про екологічне оподаткування як складову стратегії розвитку держави розповіла керівник проекту к.е.н., старший викладач Леся Барабаш. Досвід України та зарубіжних країн у сфері державних програм підтримки та регулювання екологічної ситуації висвітлив к.е.н., доцент Богдан Гузар. Про перспективи провадження та розвитку екологічного підприємництва була доповідь к.е.н., доцента Наталії Бондаренко. Цікаво охарактеризувала зарубіжний досвід підтримки екологічної сфери к.е.н., доцент Світлана Власюк. А про стан та проблеми екології України та Черкащини повідав слухачам к.е.н., доцент Олександр Транченко.

Під час цієї частини навчального семінару молодь більш глибоко пізнала аспекти екологічної проблеми нашого регіону та можливі шляхи їх вирішення. І вкотре переконалася: належний стан екології – справа рук кожного!

Леся Барабаш, к.е.н., ст.. викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування