Меню
Остання редакція: 09 серпня 2022

Фінанси в Уманському НУС: переваги та недоліки

Стартувала вступна кампанія – 2022. І ми, колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування, хочемо нагадати своїм потенційним студентам, які думають, чи варто навчачися за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», про деякі нюанси даної сфери діяльності.

Отже, виокремимо 3 основні переваги професії.

 1. «Фінанси, банківська справа та страхування» – спеціальність сучасна, престижна й інтелектуальна. А все, що вимагає задіяння розумових здібностей – в сучасному світі високо цінується. З цього випливає, що …
 2. Сфера фінансів, банківської справи та страхування - високооплачувана, а отже її професіонали мають стабільний дохід. І даний факт спонукає до …
 3. Постійного руху вперед, особистісного та професійного розвитку, розуміння персональних, корпоративних і державних фінансів, що дає можливість як державної служби, так і фахової реалізації у сфері великого бізнесу й індивідульного підприємництва.

«Однак навчання за даною спеціальністю пропонує багато закладів освіти. Чому саме Уманський національний університет садівництва?», – запитаєте Ви. Тому ми наведено 7 фактів на користь Уманського НУС.

 1. Навчання в Уманському НУС – це гармонійне поєднання теорії і практики. Перші практичні моменти студенти починають розглядати ще під час аудиторних занять. А вже з третього курсу проходять підготовку в умовах виробництва.
 2. Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» в Уманському НУС – це навчання за освітньою програмою, що розроблена з урахуванням вимог фінансового сектору до фахівців даної сфери як в Україні, так і за кордоном. Саме тому диплом фінансиста Уманського НУС визнають за кордоном.  
   
 3. Студенти, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» в Уманському НУС, у рамках вибіркових дисциплін, мають можливість набути професійних знань з інших спеціальностей, зокрема бухгалтерського обліку, економіки, підприємництва, маркетингу, аграрних наук тощо.
 4. В університеті розвинена система дистанційної і неформальної освіти, знання з яких зараховуються в контексті професійних дисциплін. Це дає можливість розширеного пізнання професійної сфери, а також доступу до навчальних матеріалів 24/7!
 5. У рамках спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в Уманському НУС функціонує дуальна форма освіти, за якої студенти одночасно навчаються та працюють на кращих підприємствах України. Зокрема, наразі студенти-фінансисти успішно реалізовують зазначену форму навчання у відділеннях Приватного акціонерного товариства «Миронівський хлібопродукт», що розташовані у Черкасах, Ладижинці, Львові.
 6. Студмістечко Уманського НУС – це осередок підвищеного екологічного й економічного комфорту. Зелені насадження, рідкісні рослини, новозакладене лавандове поле, гармонійно спроєктований ансамбль будівель – навчальних корпусів, виробничого й адміністративного хабів, а також власна соціальна інфраструктура – магазин, заклади громадського харчування, швейна майстерня, гуртожитки, спортивні майданчики тощо. 
   
 7. Можливість особистісного розвитку. Функціонують різноманітні спортивні секції, різнопланові творчі колективи, на постійній основі проводяться зустрічі з практиками, потенційними роботодавцями. Активно працює осередок співпраці за програмами внутрішньої та міжнародної мобільності.

Попри переваги, ми відкрито говоримо і про власні недоліки:

 1. Ми – за невтручання та самостійність студентів в організації життєвого простору на власний смак і розсуд, зокрема тих, хто проживає у гуртожитках.
 2. Вважаємо, що головне для професіонала – володіння основами тайм-менеджменту, а тому вимагаємо пунктуальності у відвідуванні аудиторних занять і розуміння важливості дедлайнів у виконанні завдань.
 3. Надаємо перевагу ініціативі та дискусіям, а не зубрінню та заучуванню, адже головне для сучасного фахівця – вміння системно та логічно мислити.

Тож чекаємо на майбутніх акул бізнесу та фінансової сфери! З нас – якісні, сучасні знання, з вас – бажання навчатися та бути кращим і професії!