Меню
Остання редакція: 24 травня 2019

Фінансисти - активні учасники "Spring Challenge"

Протягом цілого тижня факультет економіки і підприємства вирував приємними та яскравими емоціями, адже факультетський загал святкував найочікуванішу подію року - "Spring Challenge", у якому активну участь узяли студенти та викладачі спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування".

Апогеєм святкування стало урочисте закриття дійства, що проходило на базі Білогрудівського лісу. Саме там, після яскравого концерту, який підготували талановиті студенти факультети, відбулося нагородження найактивніших учасників.

Так, грамотою "За розвиток українських традицій і популяризацію народного ремесла та з нагоди свята факультету "Spring Challenge 2019" нагороджено студенток спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування": голову ради студентського самоврядування факультету  Ірину Слободяник, Вікторію Шмакову, Вероніку Кучер, Катерину Данченко, Марину Кузьменко, Луїзу Юрпольську;

За вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування, особливі успіхи у навчанні, активну громадську позицію та з нагоди свята факультету "Spring Challenge 2019" нагороджено студентів спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Олександра Волошина, Каріну Грицай, Наталія Швець, Наталія Сьомко, Ірина Слободяник, Ліліана Калюжна, Антон Мельниченко, Людмила Черненко, Валентина Пастух.

Також студентство відзначило грамотами "За допомогу та підтримку під час реалізації студентських ініціатив, за активну співпрацю з студентами та з нагоди свята факультету "Spring Challenge 2019" заступника декана факультету економіки і підприємництва з виховної роботи, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлану Власюк, заступника декана факультету економіки і підприємництва із заочної форми навчання, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олександра Ролінського, завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування, професора Петра Бечка.

Вітаємо всіх студентів і викладачів! Хай ця весна принесе нам радість і наснагу для подальшої активності у всіх сферах життя і діяльності!