Гурток "Юний фінансист" продовжує роботу

10 квітня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист». Зібрання було присвячене обговоренню питання вивчення досвіду країн Європейського союзу в контексті розвитку фінансової сфери та соціальної складової життя країн.

Студенти-фінансисти відповідально поставились до вивчення даної проблематики та дослідили досвід таких країн як Польща, Швеція, Німеччина, Австрія, Іспанія, Італія, Франція.

Доповідачі представили загалу свої напрацювання у вигляді презентацій, що були виконанні на високому рівні та з урахуванням правил візуалізації. А головне – містили дослідницькі й аналітичні дані з висвітлюваного питання по обраній країні.

Засідання проходило в дружній робочій атмосфері з подальшим обговоренням напрацювань студентів.

Колектив кафедри дякує фінансистам за плідну працю та ґрунтовний підхід до наукових досліджень!

Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС