Гурток "Юний фінансист" продовжує роботу
![](assets/cache/images/2023-2024/kviten/gurtok/320x-img_4425.657.jpeg)
10 квітня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист». Зібрання було присвячене обговоренню питання вивчення досвіду країн Європейського союзу в контексті розвитку фінансової сфери та соціальної складової життя країн.
Студенти-фінансисти відповідально поставились до вивчення даної проблематики та дослідили досвід таких країн як Польща, Швеція, Німеччина, Австрія, Іспанія, Італія, Франція.
Доповідачі представили загалу свої напрацювання у вигляді презентацій, що були виконанні на високому рівні та з урахуванням правил візуалізації. А головне – містили дослідницькі й аналітичні дані з висвітлюваного питання по обраній країні.
Засідання проходило в дружній робочій атмосфері з подальшим обговоренням напрацювань студентів.
Колектив кафедри дякує фінансистам за плідну працю та ґрунтовний підхід до наукових досліджень!
Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС