Іще один крок до мрії
![](assets/cache/images/2018/zahist-diplomnih-gruden/320x-20181212_1105211.657.jpeg)
Безтурботне життя студентів-магістрів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" виходить на фінішну пряму, адже сьогодні перші фахівці захистили свої дипломні роботи.
Кожен з них зі всією серйозністю та відповідальністю підійшов до виконання такого нелегкого, і водночас цікавого та пізнавального завдання. Як результат - змістовні доповіді, грунтовні відповіді на запитання екзаменаційної комісії і справедлива оцінка результатів кропіткої праці.
Бажаємо всім магістрантам успішного захисту дипломних робіт!
Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування