Кібергігієна - необхідність нашого часу

Доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Юлія Улянич з ініціативи Офісу підтримки вченого взяла участь в онлайн заході «Кібергігієна у житті та на роботі», що відбувся 02 лютого 2023 р.

Запрошеними спікером даного заходу був Іван Копиченко, експерт програми EGAP Фонду Східна Європа. У рамках заходу спікер поділився практичними інструментами для убезпечення себе та свого робочого простору від можливих кіберризиків.

До заходу долучились учасники з багатьох куточків світу, адже проблематика заходу є на часі й актуальною для всіх користувачів ПК.

Сам захід пройшов у дружній атмосфері та жвавій дискусії, адже кожного турбує питання убезпечення себе та власних ресурсів від кіберзлочинності. Саме такого формату навчальні зібрання необхідні людям будь-якого віку.

Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування