На старті GlobalMoneyWeek–2021

22 березня кафедра фінансів, банківської справи та страхування приєдналась до відкриття та початку святкування GlobalMoneyWeek–2021 (#GMWUkraine2021), який триватиме з 22 по 28 березня. Даний захід є щорічною глобальною кампанією з підвищення фінансової обізнаності молоді, адже надзвичайно важливо, аби люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово вдосконалюючи наявні та набуваючи нових знань, навичок, відносин і поведінки, необхідних для прийняття обґрунтованих рішень і, врешті решт, досягнення бажаних фінансових результатів.

«Бережіть себе, бережіть свої гроші» – такою є офіційна тема Глобального тижня грошей 2021. Це гасло підкреслює важливість формування фінансової стійкості та збереження здоров’я в сучасних умовах.

Тож викладачі та студенти кафедри впродовж Міжнародного тижня грошей будуть долучатись до заходів Національного банку України та проводити різноманітні фінансові заходи. Запрошуємо всіх бажаючих поринути у цікавий світ грошей і фінансів!

Слідкуйте за перебігом подій у соціальних мережах за хештегами:

@GlobalMoneyWeek
#GlobalMoneyWeek2021