На зв’язку поза просторові обмеження

Нові часи й обмеження вимагають перегляду традиційних підходів до ведення навчального та виховного процесів. Тож днями на базі платформи Zoom була зорганізована та проведена online виховна година для студентів першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Куратором 11-ф групи Юлією Улянич та заступником декана факультету економіки і підприємництва з виховної роботи Світланою Власюк на порядок денний було винесено низку питань. Зокрема, учасники обговорили стан освітнього процесу за дистанційними технологіями; підготовку та готовність до заліково-екзаменаційної сесії у дистанційному режимі; дотримання карантинних заходів студентами; напрями роботи на найближчий період.

Зустріч пройшла натхненно, жваво та позитивно, адже першокурсники скучили за спілкуванням, викладацьким складом та за рідним університетом.

Юлія Улянич, куратор 11-ф групи