Меню
Остання редакція: 16 вересня 2019

Наш перший День здоров'я на факультеті економіки і підприємництва

Днями студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відзначали традиційний ІХ День здоров'я. Цей день був важливим для нас, першокурсників спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування", тож ми старанно готувалися і чекали його з нетерпінням. Приємністю стало також те, що ми провели його разом з викладачами, студентським самоврядуванням й іншими студентами у Білогрудівському лісі.

   Все розпочалося ще зранку. За умовами заходу, кожна команда (що складалася з груп різних спеціальностей 1 курсу) до цього дня мала придумати собі назву, девіз, намалювати плакат, вивчити пісню та навчитися марширувати. Наша команда називалася "Оптимісти" - і ми всім довели, що є саме такими. Проте варто зазначити, що загалом усі команди показали себе з найкращої сторони.
    Далі необхідно було проявити командний дух і згуртованість у спортивних змаганнях - естафетах. Потім ми мали можливість здивувати усіх присутніх своїми здібностями та вмінням не лише слухати, але й чути одне одного. На цьому наші пригоди не завершились, адже на нас чекали ігри у футбол і волейбол, під час яких глядачі шалено вболівали, а учасники завзято здобували перемогу.
   Надалі кожна з наших команд мала представити творчий номер: були і танці, і співи, і навіть вірші. Члени ради студентського самоврядування факультету, що допомагали нашим командам підготуватися, виступили з власним номером, що завершився коронним девізом факультету: " Економіка вперед, ми найкращий факультет!". Після цього нашим командам та найактивнішим учасникам були вручені грамоти. Окремо були нагороджені від імені студради і викладачі, які сприяли проведенню Дня здоров'я. Далі на нас і всіх присутніх чекав відпочинок у колі друзів, одногрупників і членів команд; різноманітні ігри та танці під гучну та драйвову музику.
    Завдяки деканату факультету, викладачам, студентському самоврядуванню та власним зусиллям ми провели чудовий день на свіжому повітрі, мали змогу познайомитися краще один з одним, отримали незабутні враження на все життя та показали, що " у здоровому тілі  - здоровий дух".
Анастасія Якушева, студентка 11 к-ф групи