Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраці

2 червня представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва за запрошенням кафедри фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного університету природокористування та в рамках діючої угоди про співпрацю взяли участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4».

На засіданні панувала дружня наукова атмосфера, що об’єднала науковців, практиків і територіальні громади Львівщини. Оговорювались аспекти вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій в умовах діджиталізації держави.

Колектив кафедри щиро вдячний за запрошення, можливість співпраці та підтримку у всіх починаннях!

Юлія Улянич, к.е.н., доцент