Науковці зі всієї України вивчали актуальні виклики фінансово-кредитних систем

Кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва 2-3 червня 2020 року було проведено Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Тематичними напрямами конференції було визначено:

1. Економіко-теоретичні аспекти розвитку фінансово-кредитних систем.
  2. Соціально-економічний розвиток аграрного сектору економіки України: проблеми та перспективи.
  3. Інноваційна та інвестиційна діяльність в умовах розвитку глобальних процесів економіки України.
  4. Оподаткування діяльності суб’єктів господарювання: проблеми та напрями удосконалення
  5. Гармонізація розвитку державної політики в умовах трансформаційних перетворень економіки України.
  6. Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.
  7. Сучасний маркетинг: проблеми, гіпотези, дослідження.
  8. Фінансова діяльність індустрії гостинності.
  9. Економічна та фінансова безпека бізнесу.
  10. Методи та технології обліку, аналізу та управління підприємствами в умовах трансформаційної економіки.

Учасниками конференції стали понад 100 дослідників з різних закладів вищої освіти України. За результатами проведення наукового заходу сформовано збірник матеріалів у двох частинах і розіслано всім учасникам.

Колектив кафедри дякує науковцям зі всієї України за виявлений інтерес до наукового заходу та сподівається на подальшу плідну співпрацю!!!!!!!