Наукове спілкування - основа розвитку

12 травня доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Леся БАРАБАШ взяла участь у відкритті ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Авіація, промисловість, суспільство», що проходила на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час заходу учасників привітали організатори конференції, які також підкреслили важливість наукового спілкування між закладами вищої освіти України та зарубіжних країн й обмін думками.

Наукові доповіді учасників охоплювали широку тематику досліджень: від питань авіаційної сфери до фінансово-економічного середовища та суспільних наук. Така різноплановість об’єктів дослідження та підходів до оцінки ситуації, що наразі склалася в Україні, дала можливість сформувати уявлення про загальне становище справ у різних галузях і сферах національного господарства.

Захід був цікавим й інформативним, а також надав поштовх для пошуку нових напрямів досліджень.

Леся БАРАБАШ, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування