Навчання як інструмент подолання стресу

Колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист». Метою засідання стало обговорення зі студентством ролі навчання під час війни. Нині роль рідного університету значно більша, ніж освітня. Сьогодні спілкування студентів між собою допоможе відволіктися від трагічних подій, дасть можливість легше адаптуватися до нових умов життя. А ще – відновлення навчання в дистанційному режимі є важливим внеском у життєдіяльність громади.

Коли ми не можемо нічого проконтролювати, треба виконати дії, які мають хоч трохи контролю. Тобто те, за що ви можете взятися й що даватиме результат. Наприклад, піти в душ, поприбирати, поїсти, приготувати їжу, підготуватись до практичного заняття, виконати лабораторне завдання, ознайомитися з лекцією чи підготувати презентацію з предмету. Рекомендації студентам, щоб відволіктись і набратись сил:

— почніть складати список «що я зроблю після війни». Це допоможе вашому мозку працювати на ваш порятунок.

— Рятуйтеся гумором. Це надійний щит для мозку, щоб трохи знизити рівень кортизолу.

— Обіймайтеся! Це допоможе підвищити рівень гормону щастя –окситоцину.

— Впустіть у своє серце більше любові та тепла. Ці почуття переважають зло та допоможуть пережити будь-що.

–       Думайте за власне майбутнє – освітній процес Вам в цьому допоможе!

Юлія Улянич,

к.е.н., доцент, керівник студентського наукового гуртка