Освітній процес під час війни: навчаємося вдосконалювати

Воєнні реалії нашого життя внесли корективи в усі сфери діяльності. Й освітній процес не став виключенням. Адже нині і здобувачі освіти, і науково-педагогічні працівники зіткнулися з низкою перепон, що перешкоджають звичному перебігу навчання.

Аби перебувати у руслі актуальностей, доцентки кафедри фінансів, банківської справи та страхування Леся БАРАБАШ і Світлана ВЛАСЮК, долучилися до науково-практичного семінару "Особливості освітнього процесу в умовах воєнного стану", зорганізованого Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.

Під час онлайн-зібрання представники освітянської спільноти зі всієї України обговорили низку цікавих напрямів організації освітнього процесу у критичних умовах воєнного стану.

Дякуємо організаторм за цікавий і пізнавальний захід! Разом переможемо!

Леся БАРАБАШ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Світлана ВЛАСЮК, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування