Підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист»
![](assets/cache/images/2023/06.2023/gurtok/320x-0-02-05-8a238847f61d51e94b937d0153eb2e51d1f9cce9a8ed56f9512d9836dd7930c1_bee1077848781dcd.657.jpeg)
07 червня відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».
Здобувачі освіти підвели підсумки виконаної роботи за 2022-2023 н.р., проаналізували наукову активність й обговорили проблематику та нагальні організаційні моменти проведення засідань студентського наукового гуртка кафедри.
Під час заходу студенти були зорієнтовані в тематиці підготовки майбутніх виступів. Також було розглянуто питання участі здобувачів освіти у конференціях на всеукраїнському і міжнародних рівнях та участі в конкурсах студентських наукових робіт.
Адже, попри всі обставини навкруги, студенти мають навчатись і розвиватись. І саме студентські спільноти, гуртки, об’єднання є поштовхом, стимулом до цих процесів.
Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування цінує наукові доробки та дякує всім здобувачам освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за ініціативність, компетентність, працелюбність і бажання досліджувати царини сучасної фінансової науки!
Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент відповідальна за наукову роботу кафедри фінансів, банківської справи та страхування