Меню
Остання редакція: 20 лютого 2020

Плануємо майбутнє разом

18 лютого куратором 11-ф групи Юлією Улянич було проведено виховну годину, на якій обговорювались планові питання роботи групи на семестр, основними з яких стали: відвідування занять і підвищення рівня успішності навчання студентів.

Крім того, студенти мали змогу надихнутись на майбутні звершення з підготовленої презентації про відомих українців, які вразили своїми досягненнями цілий світ.

Саме такі особистості, як Альберт Бандура, Альбіна Дерюгіна, Віктор Глушков, Майкл Дубина, Юрій Гогоці змусили весь світ говорити про свою роботу. Вони дивували своєю майстерністю тіла та геніальністю бізнес-ідей. Їхні дослідження змінювали педагогічний підхід, представляли людству нові види матеріалів та забезпечували технічний прогрес держави.

У висновку виховної години студенти зійшлись у думці, що люди завжди скептично ставляться до інновацій – це природний захисний механізм.

Адже інновації – це завжди ризик. І прогресу можна досягти лише за умови виходу з зони комфорту. Це стосується як технологій (відомі винахідники, певно, навіть і не знали про те, що у них має бути якась зона комфорту), так і банальніших речей чи особистого життя. 

 

 

 

Анастасія Грицаюк

студентка 11-ф групи