Посвята першокурсників-фінансистів у студенти УНУС

27 вересня 2024 року в Уманському національному університеті садівництва відбулася урочиста посвята першокурсників 11-ф групи у студенти Уманського НУС. Подія є знаковою, адже приурочена до 180 річчя УНУС.

Слова вітання першокурсникам адресувала ректор університету, професор, д.е.н. Олена НЕПОЧАТЕНКО, яка зазначила:   «Університет створює усі умови для того, щоб кожна людина реалізувала себе, свої таланти і  потенціал. Тож будьте завзятими, наполегливими та впевнено йдіть до мети».
У загальній молитві і студенти, і викладачі з сумом згадали тих, хто віддав своє життя за Україну.

Кафедра фінансів вітає студентів першого курсу   спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» у великій дружній родині! Зичимо багато цікавих моментів яскравого студентського життя та здійснення всіх мрій і задумів!