Практичне заняття зі стейкхолдером

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування для проведення практичного заняття з дисципліни «Гроші та кредит» на тему «Фінансові посередники грошового ринку» (викладач – к.е.н., доцент Світлана Власюк) для спільного проведення аудиторного заняття  в 21-ф групі було залучено стейкхолдера – економіста ПАТ «КБ «Акордбанк», випускника Уманського НУС спеціальності «Фінанси і кредит» Максима Маренка.

Під час практичного заняття Максим Маренко звернув увагу студентів на банківські установи, як головних посередників грошового ринку та механізм їх функціонування. Окрім особливостей діяльності банківського сектору, було надано пізнавальну інформацію про банки Уманщини та новинки в банківництві.

У ході зустрічі студенти мали змогу задавати питання, на які отримали ґрунтовні відповіді, а також гість практичного заняття надав декілька слушних настанов молоді на майбутнє.

Олександра Черемісіна, студентка 21-ф групи

факультету економіки і підприємництва Уманського НУС