Презентація наукових доробок здобувачів освіти загалу XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»
![](assets/cache/images/2023-2024/listopad/konferenciya/320x-img_20231115_132544.657.jpeg)
15 листопада здобувачі всіх рівнів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь у роботі XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки».
Анна ОЛІЙНИК , здобувач першого (освітньо-професійного) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» виступила з доповіддю на тему: «Діджиталізація банківського сектору України», науковий керівник – Наталія БОНДАРЕНКО, к.е.н., доцент.
Наукова конференція пройшла в дружній атмосфері з розглядом актуальних фінансово-економічних питань сьогодення.
Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування цінує наукові доробки здобувачів освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та дякує всім за ініціативність, компетентність, працелюбність і бажання досліджувати царини сучасної фінансової науки!
Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС