Про професійні особливості - англійською мовою

Однією з особливостей сучасного освітнього процесу  його інтегрованість у міжнародний освітній простір. І досягти означеного можна за умови використання іноземної мови у професійному освітньому середовищі.

27 лютого  доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Богданом ГУЗАРОМ була проведена лекція на тему «Budget deficit and sources of its financing» ( Бюджетний дефіцит та джерела його фінансування) англійською мовою для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 41-ф та 21-кф груп факультету економіки і підприємництва спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Формат лекції був спрямований на залучення здобувачів вищої освіти  для поглибленого вивчення фахових дисциплін іноземною мовою, а також на розуміння професійної термінології фахового середовища.

Бодан ГУЗАР, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування