Остання редакція: 25 листопада 2021

Продовження практики впровадження живого спілкування англійською мовою на засіданнях студентського наукового гуртка «Юний фінансист»

24 листопада студентами та викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено у дистанційній формі на основі платформи Zoom засідання студентського наукового гуртка.

На порядок денний зывбрання було винесено презентацію і розгляд результатів наукового дослідження студентки 21-кф групи Анастасії Янюк на тему: «MODERN VECTORS OF DEVELOPMENT OF THE AGRICULTURAL INSURANCE SYSTEM IN UKRAINE».

Під час доповіді студенткою були розглянуті актуальні питання розвитку аграрного страхування в Україні, а всі отримані результати та відповіді на запитання були надані англійською мовою.

Колектив кафедри саме такими заходами концентрує увагу студентства на актуальності питання поглиблення володіння англійською мовою у професійній сфері.

Викладацький склад висловлює вдячність Анастасії за проявлену наполегливість і бажання розвиватись, йти в ногу з часом і вдосконалюватись.

Юлія Улянич

керівник студентського наукового гуртка