Продовження практики впровадження живого спілкування англійською мовою на засіданнях студентського наукового гуртка «Юний фінансист»
![](assets/cache/images/2021/gurtok-24.11/320x-temno-sinij-priroda-foto-kolazh-choloviki-podorozh-publikaciya-dlya-twitter.657.jpeg)
24 листопада студентами та викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено у дистанційній формі на основі платформи Zoom засідання студентського наукового гуртка.
На порядок денний зібрання було винесено презентацію і розгляд результатів наукового дослідження студентки 21-кф групи Анастасії Янюк на тему: «MODERN VECTORS OF DEVELOPMENT OF THE AGRICULTURAL INSURANCE SYSTEM IN UKRAINE».
Під час доповіді студенткою були розглянуті актуальні питання розвитку аграрного страхування в Україні, а всі отримані результати та відповіді на запитання були надані англійською мовою.
Колектив кафедри саме такими заходами концентрує увагу студентства на актуальності питання поглиблення володіння англійською мовою у професійній сфері.
Викладацький склад висловлює вдячність Анастасії за проявлену наполегливість і бажання розвиватись, йти в ногу з часом і вдосконалюватись.
Юлія Улянич
керівник студентського наукового гуртка