Професійні онлайн-заходи - шлях до вдосконалення

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування доценти Леся Барабаш та Юлія Улянич взяли участь в інформаційному онлайн-заході проєкту Німецько-українського агрополітичного діалогу на тему: «Вплив зниженого ПДВ на сільськогосподарську продукцію на економічний розвиток України», що відбувся 28.07.2021р.

У рамках запланованого заходу був представлений аналіз впливу зниження ставки ПДВ на сільськогосподарську продукцію в Україні. Відповідне дослідження, за запитом АПД, підготував і представив професор Київської школи економіки Олег Нів'євський.

Також під час зібрання піднімались питання політико-економічного контексту зниження ПДВ на сільськогосподарську продукцію в Україні, міжнародного досвіду й економічних наслідків використання різних ставок ПДВ.

Дякуючи організаторам і сучасним технічним можливостям нині для широкого загалу є доступною участь в подібних інформаційних заходах.