Проходження науково-педагогічними працівниками кафедри фінансів, банківської справа та страхування курсу «Зрозуміло про конфлікт інтересів»

Науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справа та страхування УНУС долучилися до онлайн-курсу «Зрозуміло про конфлікт інтересів» від Study.NAZK (навчальна платформа Національного агентства з питань запобігання корупції).

Програма курсу складалася з 5 модулів:

Модуль 1. Що таке конфлікт інтересів?

Модуль 2. Як запобігти виникненню конфлікту інтересів?

Модуль 3. Як врегулювати конфлікт інтересів?

Модуль 4. Як запобігти іншим потенційним порушенням?

Модуль 5. Відповідальність.

Проходження курсу «Зрозуміло про конфлікт інтересів» дозволило НПП кафедри:

• Ø дізнатися, що таке конфлікт інтересів і як запобігти його виникненню, що робити якщо конфлікт інтересів виник;
  • Ø розібратися з питанням відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
  • Ø ознайомитися з іншими обмеженнями щодо запобігання корупції, яких потрібно дотримуватись під час виконання службових повноважень.

Онлайн-курси такого плану на антикорупційну тематику розкривають важливі й актуальні теми доступною мовою: для того, щоб кожен міг розібратися та без надзусиль отримати нові знання та навички, необхідні для роботи, громадської діяльності або загального розвитку.

Дякуємо організаторам за можливість участі у курсах такого формату!

Олена ПРОКОПЧУК, д.е.н, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування