Робота секції фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку студентської наукової конференції, приуроченої 160- річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Й.К. Пачоського

Традиційно щороку студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» є учасниками Всеукраїнської студентської наукової конференції Уманського національного університету садівництва.

Цьогоріч учасників секції привітала завідувачка кафедри, докторка економічних наук, професорка Олена ПРОКОПЧУК, зауваживши на важливості наукової роботи для здобувачів освіти, а також наголосивши на вагомості освітнього процесу в сучасних умовах життя.

Секційне засідання пройшло жваво, комунікативно й інформативно. Слід відзначити науковий ріст студентів і бажання розвиватись, адже , фінансисти представили загалу доповіді на новочасну тематику та зуміли візуалізувати результати власних досліджень на високому рівні. Студенти представили свої напрацювання українською та англійською мовами.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування визнав кращими виступи здобувачів освіти:

–  Kateruna ZAIARNA «The role of insurance in personal finance»;

–   Ольга ЛЕВЧЕНКО «Інноваційне управління фінансами».

–    Олександра ЯКОВЕНКО «Міжнародний досвід розвитку діджиталізації банківського сектору».

–   Анна ОЛІЙНИК «Впровадження сучасних інформаційних технологій у діяльність фінансових установ України».

–    Viktoria ZAIARNA «Features of the functioning of the tax system in ukraine during marital law».

Пишаємось нашими студентами та зичимо подальших наукових звершень!

Юлія УЛЯНИЧ,

к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС