Робота секції фінансів, банківської справи та страхування Всеукраїнської студентської Наукової конференції, приуроченої 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва

Традиційно щороку студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» є учасниками Всеукраїнської студентської наукової конференції Уманського національного університету садівництва.

Учасників секції привітала завідувачка кафедри доктор економічних наук, доцент Олена Прокопчук, зазначивши важливість наукової роботи для здобувачів освіти, а також наголосивши на вагомості освітнього процесу в сучасних умовах життя.

Попри дистанційний режим роботи, секційне засідання пройшло жваво, комунікативно й інформативно. Слід відзначити науковий ріст студентів і бажання розвиватись, адже , підготовлені на новочасну тематику й оформлені візуально на високому рівні.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування визнав кращими виступи:

– Сергія Цимбала, студента 11-ф групи, тема доповіді: «Development of Cryptocurrency in modern world»;

– Яни Сінчук, студентки 11-ф групи, тема доповіді: «The world’s largest banks in the contexts of total assets»;

– Вікторії Заярної, студентки 21-ф групи, тема доповіді: «Вплив світових санкцій на економіку російської федерації»;

Ірини Андрусішиної, студентки 21-ф групи, тема доповіді: «Особливості банківських систем»;

– Надія Андрусішиної, студентки 21-ф групи, тема доповіді: «Конкурентоспроможність банків України»;

– Тетяни Андрусішиної, студентки 21-ф групи, тема доповіді: «Організація системи банківського регулювання та нагляду».

Пишаємось нашими студентами та зичимо подальших наукових звершень!

Юлія Улянич, к.е.н., доцент, керівник студентського наукового гуртка