Розширюємо наукові горизонти: участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС в Міжнародній науково-практичній конференції «Системний аналіз міжнародних економічних відносин»

Упродовж 24–25 червня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС долучилися до Міжнародної науково-практичної конференції «Системний аналіз міжнародних економічних відносин».

Робочими мовами міжнародної-науково практичної конференції були українська та англійська, а місце проведення стала онлайн-платформа Zoom.

Партнерами конференції виступили:

• Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Інститут міжнародних відносин;
  • Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація економістів-міжнародників»;
  • Всеукраїнська громадська організація «Український союз промисловців та підприємців»;
  • Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Ключовими питаннями, що розглядалися й обговорювалися у рамках означеного заходу стали:

- світові інтеграційні та дезінтеграційні процеси: наслідки для України;

- міжнародна інвестиційна позиція як відображення внутрішніх проблем країни;

- міжнародна трудова міграція: зло чи панацея ?

- поточні та віддалені наслідки світової пандемії: чи повернеться світова економіка до звичного формату функціонування?

Доповіді спікерів були інформативні та яскраві. Захід виявився науково насиченим, цікавим і корисним. Дякуємо організаторам конференції за продуктивну наукову дискусію та цікаві ідеї!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС