Спільна діяльність заради майбутнього

9 березня доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва Катериною МЕЛЬНИК та доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вінницького національного аграрного університету Оксаною РУДОЮ з навчальної дисципліни «Правове регулювання та безпека банків» була проведена спільна відкрита лекція на тему «Фінансова безпека банківської системи та банківської діяльності» у форматі Zoom-конференції для здобувачів освіти ступеня «Бакалавр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Серед запрошених на лекцію були також стейкхолдер освітньої програми спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» рівня «Бакалавр», директор Черкаського відділення № 53 АТ КБ «ПриватБанк» – Валентина ЛИСАК і викладачі згаданих закладів вищої освіти.

Лекційне заняття було проведене на високому науковому та навчально-методичному рівні.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС висловлює подяку колективу Вінницького НАУ та сподівається на подальшу продуктивну співпрацю для спільної підготовки молодих професіоналів банківської сфери.

Катерина МЕЛЬНИК, к.е.н. , доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС