Спільна лекція – спільна робота

08 березня доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва Юлією Улянич і доктором економічних наук, професором кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вінницького національного аграрного університету Юлією Алескеровою у рамках вивчення дисципліни «Банківська справа» було проведено спільне лекційне заняття на тему «Валютний ринок та валютні операції в період воєнного стану».

До лекційного заняття долучилися студенти бакалаврського рівня підготовки двох згаданих закладів вищої освіти.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС щиро вдячний за підтримку та співпрацю кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Вінницького національного аграрного університету та сподівається на подальше плідне співробітництво.

Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС