Спільна праця викладачів і здобувачів освіти – приклад поєднання наукової думки та розвитку наукової діяльності

На факультеті економіки і підприємництва УНУС вийшла друком колективна монографія «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ».

Свої наукові напрацювання представили загалу:

–   Емпіричні засади впливу поведінкових аспектів на функціонування фінансового ринку (Барабаш Л.В., к.е.н., доцент, Сьомко Н.В., здобувач освіти другого (магістерського) рівня, Уманський національний університет садівництва).

–   Особливості проведення антикризового управління діяльності страхових компаній (Власюк С.А., к.е.н., доцент, Ясінський О.Р., здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії), Уманський національний університет садівництва).

–   Фінансове регулювання стратегічного розвитку аграрного сектору України в умовах інтеграційних процесів (Власюк С.А., к.е.н., доцент, Гуртовенко А.І., здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії), Тиховський М.І., здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії), Уманський національний університет садівництва).

–   Роль фінансового контролінгу в забезпеченні стійкого розвитку підприємств (Гузар Б.С., к.е.н., доцент, Кисельов І.А. здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії), Закамарко В.В., здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії) , Уманський національний університет садівництва).

–   Сучасні тенденції вдосконалення кредитної системи аграрного сектору економіки (Колотуха С.М., к.е.н., доцент Мельник К.М., к.е.н., доцент, Переполка В.Ю., здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії), Уманський національний університет садівництва).

–   Трансформаційні процеси в організаційному управлінні: суть, моделі, етапи та проблематика (Пономаренко О.В., викладач, Уманський національний університет садівництва).

–   Розвиток системи страхового захисту в аграрному секторі економіки України (Прокопчук О. Т., д.е.н., доцент, Гумен О. В., здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти, Уманський національний університет садівництва).

–         Якісні характеристики страхових послуг для аграрного сектору економіки (Прокопчук О. Т., д.е.н., доцент, Клименко В. О., здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії) Уманський національний університет садівництва).

–         Стан концентрації та монополізації страхового бізнесу України (Улянич Ю.В., к.е.н., доцент, Уманський національний університет садівництва).

Результати спільної праці викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування і здобувачів освіти за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» другого та третього рівнів освіти є гарним прикладом поєднання наукової думки різних поколінь й ефективним підгрунтям для розвитку наукової діяльності.

Юлія Улянич, відповідальна за наукову роботу кафедри фінансів, банківської справи та страхування доцент