Студенти-фінансисти вивчали особливості комунікації при працевлаштуванні

30 листопада студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» долучилися до загальнофакультетської онлайн лекції «Особливості комунікації при працевлаштуванні». Лектором за висвітленою тематикою стала практичний психолог психологічної служби університету , психолог - консультант Валентина Мазуренко.

Висвітлена Валентиною Дмитрівною доповідь була надзвичайно цікава та корисна для студентів на перспективу, адже підготовка до співбесіди – це ключ до успіху!

Під час віртуальної зустрічі слухачами було розглянуто декілька цікавих тем:

- Як підготуватись до співбесіди;

- Приклади відповідей на поширені запитання;

- Як відповісти на нестандартні питання.

Крім теоретичних питань, під час проведених тренінгів студенти розібрали можливі помилки співбесіди та вірні варіанти відповідей на ймовірні запитання.

Крім зазначеного питання студенти зупинилися на акцентах Міжнародної акції «Стоп насиллю» та розглянули топ-5 фактів, які треба знати про домашнє насилля та телефони гарячих ліній, на які при таких ситуаціях можна звернутись.

Дякуємо Валентині Дмитрівні за дійсно корисну інформацію для студентів.

Олександра Черемісіна, студентка 21- ф групи