Студентоцентризм - основа розвитку вищої освіти

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування тримає руку на пульсі подій і новин вищої освіти. А тому, з метою підвищення якості освіти здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, науково-педагогічні працівники долучилися до вебінару НАЗЯВО "Як знайти формулу студентоцентрованої освіти?"

Під час онлайн зустрічі , яка зібрала зацікавлених зі всієї України, учасники мали змогу ознайомитися з різнобічним баченням студентоцентризму, пріоритетними напрямами його прояву та реалізації. Так, зокрема, полеміка заходу мала на меті розгляд таких питань, як:

- створення студентоцентрованої парадигми розвитку сучасного закладу вищої освіти;

- обговорення і модернізації змісту освітніх програм;

- залучення студентського самоврядування до всіх напрямів діяльності ЗВО;

- побудова індивідуальних освітніх траєкторій;

- забезпечення студентоцентричності у викладанні, навчанні, оцінюванні;

- вплив грантової і проєктної діяльності на якість освіти;

- внесок роботодавців, студентства, академічної спільноти, менеджменту, громадських об'днань на якісну підготовку фахівця;

- залежність студентоцентрованої освіти від зонішнього і внутрішнього оцінювання якості.

Вебінар був надзвичайно інформативний і корисним, адже зміна часу та пріоритетів здобувачів освіти та роботодавців вимагають постійного пошуку у сфері вищої освіти.