Меню
Остання редакція: 04 вересня 2019

Святкуємо ювілей університету разом

"Надзвичайно приємно усвідомлювати, що віднині ти є часточкою родини навчального закладу з такою тривалою історією", - так відгукуються студенти-першокурсники спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" про перші враження від перебування у стінах Уманського національного університету садівництва.

І це не дивно, адже навчання наших першокурсників розпочалося з непересічних подій, що проходять в університеті з нагоди святкування його ювілею - 175-ї річниці з дня заснування.
"Сьогодні ми стали свідками неймовірного заходу - урочистого спеціального погашення художнього маркованого конверту "Уманському національному університету садівництва - 175", - діляться враженнями студенти, - "... і навіть мали фотосесію з рекором Оленою Непочатенко, яка люб'язно погодилася з нами сфотографуватися!"
Приємні враження від святкування ювілею отримали й студенти ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУС, які завітали на гостину до кафедри фінансів. банківської справи та страхування і, разом із викладачами кафедри та студентами-першокурсниками, стали свідками відкриття спортивного майданчику та товаристського футбольного матчу між командами студентів і викладачів навчального закладу.