Меню
Остання редакція: 09 вересня 2019

Тепер ми студенти!

Цього безхмарного та теплого ранку кожна людина кудись поспішала: хтось на роботу, хтось до школи, а першокурсники Уманського національного університету садівництва, серед яких і я,  - на вручення залікових книжок і на урочисту посвяту в студенти!

Новоприбулі студенти, які нещодавно закінчили11 класи та коледжі, мали змогу отримати з рук декана факультету Юлії Нестерчук свій перший з найважливіших документів - залікову книжку, а також зробити фото на згадку про цей важливий день.
Проте на цьому радісні миті цього дня для першокурсників не закінчилися: об 11 годині  на них чекала урочиста посвята в студенти. До цього дійства студенти-першокурсники підготували прекрасний і бадьорий флешмоб. Будучи у вишиванках і тримаючи жовті та блакитні стрічки (створюючи образ прапора), студенти проявляли свою любов до неньки України. Флешмоб розпочався з гімну університету, під який першокурсники, стоячи у формі серця, відтворювали ритм його биття. Цей жест означав, що університет, живе допоки у ньому є студенти.
Далі на присутніх чекав чудовий український танець із винесенням короваю та дарів природи від студентського танцювального колективу. Гімн України співав університетський хор. З початком навчання та найкращими побажаннями виступила ректор університету Олена Непочатенко..  Першокурсникам, за звичаєм, було вручено Ключ знань й університетську Книгу мудрості. А ще новоспечені студенти отримали настанови від старшокурсників. Далі на першокурсників чекало благословення молитвою та святою водою.
Неймовірна атмосфера, запальні танці, захоплюючі виставки від колективів кафедр університету й урочистості залишили теплий слід у серцях студентів і присутніх гостей. На нас ще чекає багато випробувань, танастрій все ж піднесений. Аджетепер ми офіційно студенти Уманського НУС, чим пишаємося та будемо пишатися завжди!
Анастасія Якушева, студентка 11 к-ф групи