Творчий підхід і професійний погляд

У рамках проведення Всесвітнього тижня грошей (англ. Global Money Week 2023) колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено конкурс есе серед студентів І-ІІІ курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» по визначених темах: «Роль грошей в житті людини», «Моє ставлення до електронних грошей», «Роль електронних грошей в суспільстві», «Паперові чи електронні гроші, які краще?», «Фінансова грамотність населення України».

Студенти підтримали ініціативу викладацького колективу кафедри та представили власні погляди та роздуми до участі в конкурсі. Викладачі ретельно опрацювали всі роботи та обрали дев’ять кращих есе.

Вітаємо Катерину ЗАЯРНУ (11-ф група), Крістіну УСАТЮК (11-ф група), Діану УСАТЮК (11-ф група), Наталію ВОЛОШИНУ (11-ф група), Анну ОЛІЙНИК (21-ф група), Надію АНДРУСІШИНУ (31-ф група), Ірину АНДРУСІШИНУ (31-ф група), Вікторію ЗАЯРНУ (31-ф група), Дмитра КРЮКОВА (31-ф група).

Віримо у вас та бажаємо успіхів і наснаги для подальших звершень!!!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування