У новий семестр з новими планами

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування куратором Юлією Улянич було проведено виховну годину в 21-ф групі.

Під час виховної години було обговорено плани на семестр, скоординовано вектор роботи групи, підбито підсумки 2020 р. й окреслено наукову, організаційну та виховну діяльність груп на науближчу перспективу.

Крім того, куратор наголосила на особливостях поведінки під час освітнього процесу у навчальних корпусах і в гуртожитках в умовах карантинних вимог пандемії COVID-19, необхідності дотримання безпечної дистанції і застосування засобів індивідуального захисту.

Студентство цікавили питання щодо графіку занять й умов навчального процесу та прозвучали сподівання щодо успішного 2021 року.

Олександра Яковенко, староста 21-ф групи