Участь студентів і викладачів кафедри у Міжвузівській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан та перспективи»

Студенти всіх рівнів навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» і викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва долучилися до міжвузівської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан та перспективи», що відбулась 22 березня 2024 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Конференція проходила у дистанційно-заочному форматі з використанням платформи Zoom. Наукові напрацювання учасників заходу було представлено за такими напрямами:

1) Соціально-економічна складова національної безпеки;

2) Організаційно-управлінські проблеми зміцнення економічної безпеки;

3) Фінансово-економічна безпека держави та суб’єктів господарювання в сучасних умовах;

4) Психологічні аспекти управління соціально-економічними системами;

5) Вплив війни на соціально-економічний розвиток і безпеку України.

Доповіді спікерів були надзвичайно інформативними й актуальними, висвітлювали проблематику фінансово-економічної безпеки держави та суб’єктів господарювання в сучасних  непростих умовах.

Колектив кафедри та студентський загал спеціальності 072 вдячний організаторам за запрошення!

Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС