Участь студентки спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» у роботі XIX Міжнародної конференції «Аспекти стабільного розвитку»

27 травня Катерина ЗАЯРНА – студентка 21-ф групи – взяла участь у роботі XIX Міжнародної конференції «Аспекти стабільного розвитку» факультету економіки і підприємництва УНУС, тема доповіді: «The role of monetary policy instruments in the regulation of the Ukrainian economy»,  науковий керівник - к.е.н., доцент Наталія БОНДАРЕНКО.

Студентка представила загалу власні напрацювання англійською мовою з сучасним якісним візуальним наповненням. Актуальне питання дослідження інструментів грошово-кредитної політики які застосовує НБУ для врегулювання та стійкості економіки України стало цікавим до розгляду аудиторії.

Катерина була нагороджена сертифікатом учасника конференції. Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає Катерину ЗАЯРНУ з досягнутими результатами та зичить подальших наукових звершень!!!

Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС