Участь у міжнародному проєкті «Distance education. Course for university management and teachers» у Кишиневі, Молдова

Науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС взяли участь у міжнародному навчальному курсі для академічного персоналу під назвою «Distance education. Course for university management and teachers», що тривав з 1 по 21 серпня 2024 р.

Проєкт DEFEP передбачав тренінги для керівного персоналу ЗВО та викладачів курсів дистанційних ОП.

Участь у такому міжнародному престижному проєкті надає змогу підтримувати високий рівень академічної підготовки та постійний професійний розвиток науково-педагогічних працівників.

Дякуємо організаторами проєкту за інформативне, корисне, гарно організоване міжнародне наукове стажування та можливість отримувати нові знання й самовдосконалюватись. Бажаємо команді проєкту подальшого розвитку та процвітання!