Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС у вебінарі «Акредитація освітніх програм: коротко про важливе»
![](assets/cache/images/2021/vebinar-dlya-garantiv/320x-akreditaciya-osvitnih-program-korotko-pro-vazhlive.657.jpeg)
14 вересня 2021 року Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) було організовано та проведено вебінар на платформі Zoom для гарантів освітніх програм, груп забезпечення якості освітніх програм і фахівців структурних підрозділів із забезпечення якості освіти у ЗВО. Тема вебінару – «Акредитація освітніх програм: коротко про важливе». Серед учасників онлайн-події були і науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС.
У рамках вебінару була заслухана доповідь Олени Єременко, заступника голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, яка виокремила основні кроки підготовки до акредитації освітніх програм в умовах глобальної пандемії і методику їх проведення. Спікер підкреслила важливість дотримання освітніх стандартів і звернула увагу учасників на загальні вимоги до гаранта освітньої програми, зауважила нові підходи до забезпечення внутрішньої системи якості освіти в ЗВО, розроблення та вдосконалення освітніх програм, а також звернула увагу на часті помилки, що трапляються при їх складанні.
Наприкінці вебінару слухачі мали змогу задати питання доповідачам і отримати конкретні відповіді.
Учасники прийшли до висновку, що проведення цього семінару є надзвичайно важливим і актуальним, оскільки парадигмальні зміни в процедурі проведення акредитації освітніх та освітньо-наукових програм вимагають від науково-педагогічних працівників нових знань.
Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування