Вебінар "Як користуватися Cashless за межами Гоґвортсу?"
![](assets/cache/images/2021/gmw2021/gmv2/320x-164422562_3755578417868412_9191817736839778778_n.657.jpeg)
Другий день марафону Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week - 2021) на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва ознаменувався цікавим вебінаром "Як користуватися Cashless за межами Гоґвортсу?". Спікером заходу стала Марта Костів - провідний фахівець Відділу освітньо-інформаційного центру Управління зв'язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій Національного банку України.
Під час вебінару учасники мали змогу детально ознайомитися з технологіями Cashless, зростанням їхньої актуальності під час пандемії та для онлайн розрахунків тощо.