Від теорії до практики: студенти Уманського НУС на екскурсії у відділенні АТ «Укрсиббанк»

Доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС Наталія БОНДАРЕНКО організувала практичне заняття з дисципліни «Грошово-кредитні системи», яке відбулося у відділенні АТ «Укрсиббанк» в місті Умань.

Студенти мали можливість ознайомитися з роботою банківської установи безпосередньо на місці, що дало їм цінний практичний досвід. Керівник відділення Віктор ПРОКОПЕНКО провів екскурсію по банку, детально розповівши про основні аспекти його діяльності. Під час заняття студенти отримали інформацією про структуру банку, його основні послуги та продукти, а також про роботу різних відділів. Особливу увагу було приділено питанням кредитування, депозитів, операцій з іноземною валютою та електронного банкінгу. Також студенти дізналися про сучасні технології, що використовуються в банку для забезпечення безпеки фінансових операцій і обслуговування клієнтів.

Практичне заняття завершилося сесією питань і відповідей, під час якої студенти могли поставити свої запитання й отримати розгорнуті відповіді від керівника відділення.

Такий формат занять дозволяє студентам краще зрозуміти теоретичний матеріал, застосувати його на практиці та сформувати уявлення про реальну роботу в банківській сфері.

Щиро дякуємо керівництву АТ «Укрсиббанк» в особі Віктора ПРОКОПЕНКА за надану можливість організувати практичне заняття для студентів. Ваша підтримка вагомо впливає на підвищення якості навчання та професійної підготовки майбутніх фахівців