Відбулося перше засідання наукового гуртка "Юний фінансист"
![](assets/cache/images/2019/gurtok-2019-zhovten/320x-20191002_131212.657.jpeg)
Цього тижня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулося засідання студентського наукового гуртка "Юний фінансист".
План засідання передбачав розгляд наступних питань:
1. Затвердження плану роботи студентського наукового гуртка кафедри на 2019-2020 н.р.;
2. Обрання старости гуртка;
3. Дослідження векторів розвитку страхування в аграрному секторі економіки.
Під час наукового засідання було обговорено та затверджено план заходів на навчальний рік, старостою гуртка обрано студентку 21-ф групи Каріну Грицай, а питання розвитку страхування в аграрній сфері розкрила Ганна Копачевська, директор ТОВ «АГРОРІСК».
ТОВ "АГРОРІСК" супроводжує українську страхову галузь за підтримки лідерів європейського ринку перестрахування з 2003 року. Ганна Копачевська володіє більш ніж 13-річним досвідом роботи в галузі страхування аграрної продукції, проводить організаційно-контрольний супровід ризиків аграрного виробництва в рамках договорів перестрахування з українськими страховими компаніями.
Тож студенти та викладачі кафедри мали можливість з перших уст отримати інформацію про особливості надання послуг на ринку аграрного страхування, андеррайтингу, оцінки ризиків, врегулювання збитків і перестрахування.
Засідання студентського наукового гуртка кафедри стало прикладом співпраці освіти та практики!
Юлія Улянич, керівник наукового студентського гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування