Вийшла друком колективна монографія «Стратегія сталого фінансово-економічного розвитку України»

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС опублікували колективну монографію «Стратегія сталого фінансово-економічного розвитку України». У монографії викладені результати досліджень сучасних проблем сталого фінансово-економічного розвитку економіки України.

У збірці висвітлені соціально-економічні аспекти сталого фінансового-економічного розвитку економіки. Окремо розглянуто роль імісце фінансової та податкової політики у забезпеченні розвитку фінансово-економічної системи. Досліджено фінансове забезпечення розвитку підприємницьких структур аграрної сфери, сучасну політику НБУ, розвиток фінансово-кредитних інструментів банків, стан перестрахового ринку України, фінансування інвестиційної діяльності підприємств України та сучасні Інтернет-технології на страховому ринку України.

Юлія Улянич, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування